EBYS MEBİS Faruk Saraç
faruk-sarac-myo-logo

İtalya Moda Tasarım Turları

T.C. Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu,  İtalyan moda endüstrisinin mirasını ve stilini öğrenerek deneyim kazanmak ve Roma’da “Accademia Costume é di Moda” bünyesinde, İtalyan modasının önde gelen tasarımcıları tarafından uygulamalı olarak tasarım yaklaşımını anlayabilmek için eşsiz bir fırsat sunuyor.

ACCADEMİA Dİ COSTUME E Dİ MODA

Accedemia Di Costume e di Moda 1914 yılında Roma’da Kurulan ve İtalya ve Dünya’da Modaya yön veren markalara yönetici, tasarımcı, üretim zincirine önemli isimleri yetiştiren bir kurumdur. 

 

 

 İtalya Moda Tasarımı Turu 

Önerilen Tarihler: 28-31 Ekim 2015
Minimum:15 Kişi / Maximum:25 Kişi


Moda pazarlama konusunda deneyim sahibi uzmanlarla bir araya gelerek Italyan modasının dünya pazarında olan başarısının sırlarını birinci ağızdan öğrenme fırsatı. Marka ve İletişim Yönetiminden, perakende stratejilerine kadar, birçok alanda İtalya´nın önde gelen moda markalarının yöneticileri ile yerinde görerek uygulamalı eğitim alma şansı kazanırsınız.

GENEL BAKIŞ
6 Konu 17 Görüşme Saati ve Seminer, 2 Tur
1 Küratör Sanal Turu, 
1 Profesyonel Sunum 

SEMİNER İÇERİKLERİ
Geçmişten Günümüze İtalyan Kültürünü Stilini ve Lüks Tasarımını Anlamak.Marka Kodları , Ürün Geliştirme ve Eğilimler, Moda İletişim Sistemi, Gastronomi Modası, Lüks Konseptler, Moda Marka Yönetimi, Moda Pazarlama ve Mağazacılık

ÜCRET
Kişi Başı: €1.100,00 
Bu fiyata, Oda Kahvaltı Konaklama, Müze Bileti, Bir Akşam Yemeği, Eğitim Ücretleri ve Hava Alanı Trasferleri dahildir.

TUR  PROGRAMI

moda tasarım turları