EN OTM. GİRİŞ EBYS
GİT

MEZUN GÖRÜŞÜ

Emre Vardar - Grafik Tasarımı


Merhaba,

Ben T.C. Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu Grafik Tasarımı Programı 2015 mezunu Emre Vardar. 2013 yılında T.C. Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu’na girmeye hak kazandım. Üniversite tercih aşamasında zengin akademik kadrosu, modern grafik atölyeleri, MAC Laboratuvarı, konferans salonu, kütüphanesi, teknolojik donanımları, güzel tarihi binası ve şehrin olanakları benim T.C. Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu’nu tercih etmemde büyük rol oynadı. 2015 Haziran’da mezun olduğumda Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu’nda geçirdiğim 2 yıla dönüp baktığımda bana sunulan olanaklardan yararlandığım ve kendimi iyi bir şekilde geliştirme imkanı bulduğum için son derece mutluyum.

T.C. Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu’nda geçirdiğim 2 sene boyunca okulumun bana kattığı bilgi, birikim ve donanım sayesinde dikey geçiş imkânı ile Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım bölümüne geçiş yaptım ve lisans eğitimime devam ediyorum.Halihazırda Kocaeli Üniversitesinde okumaya devam ediyorum ve freelance olarak grafik tasarım işleri yapıyorum.

Sonuç olarak tüm samimiyetimle belirtmek isterim ki Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu Grafik Tasarımı Programında geçirdiğim 2 yılı kendime yaptığım büyük bir yatırım olarak görüyorum ve bu seviyeye ulaşmam da bana temelimi sağlayan Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu'ndaki tüm değerli hocalarıma teşekkürü borç bilirim.

Sevgiler,
Emre Vardar