EBYS MEBİS Faruk Saraç
faruk-sarac-myo-logo

Aramıza Hoş Geldin

ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ!

 

Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu öğrencisi olma başarısını göstermiş olduğunuzdan dolayı, başta siz olmak üzere, bu başarıyı elde etmenizde ailenizi ve size destek olan tüm yakınlarınızı yürekten kutluyoruz.

 

2020 YKS ek yerleştirme sonuçlarına göre Meslek Yüksekokulumuzun bir programına kayıt hakkı kazanan adayların kayıtları COVID-19 küresel salgını ile mücadele ve tedbirleri kapsamında, 05 Ekim – 07 Ekim 2020 tarihleri arasında e-devlet kapısı üzerinden elektronik kayıt (e-kayıt) uygulaması  ve herhangi bir sebeple e-devlet üzerinden kaydını tamamlayamayanlar için 05 Ekim – 09 Ekim 2020 tarihleri arasında Faruk Saraç TMYO Eğitim Bilgi Sistemi (MEBİS) üzerinden uzaktan online olarak alınacaktır.

 

Kampüste kayıt işlemi yapılmayacaktır.

 

Kayıt işlemlerinize başlamadan önce “2020-YKS KAYIT İŞLEMLERİ” başlıklı bilgilendirme metnini inceleyebilir kayıt süresince izlemeniz gereken adımları kolaylıkla takip edebilirsiniz.

 

Bilgilendirme metnini incelemek için lütfen TIKLAYINIZ.

 

Kayıt dönemi süresince üniversitemizin web sayfasında bulunan Canlı Destek Sistemi’nden online olarak ve 0850 811 18 18  numaralı Çağrı Merkezinden telefon ile eş zamanlı (05 Ekim - 9 Ekim 2020 tarihleri arasında) bilgi alabileceksiniz.

 

İletişim saatleri: 08.30-17:30